Kreatif
Dijital Tasarım

Dijital tasarım hizmeti, markanızın dijital dünyada doğru tanıtılması ve marka bilinirliğinin oluşması tasarımın evrensel diliyle sağlanmaktadır.

Dijital Tasarım Hizmetleri

Dijital tasarım altında firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler.

l

Grafik Tasarım

Firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm grafik tasarım işleri; logo, kartvizit, sosyal medya post tasarımları, sosyal medya hikaye tasarımları, dijital ürün kapağı tasarımları ve daha fazlası.

Kurumsal Kimlik

Markanızın kurumsallaşmasında dijital tasarım hizmetleri. Logo, kartvizit, antetli kağıt, dosya, tabela vb…

Video İntro/Outro

Video ve tanıtımlarınız da etkileyici bir giriş/çıkış müşterilerinizde daha olumlu ve akılda kalıcılığı arttıran bir etkendir. 3D logo intro/outro, 2D logo intro/outro.

Banner / Afiş

Ürünleriniz ve hizmetleriniz için kreatif banner ve afiş tasarımlarıyla müşterilerinizin dikkatini çekin. Ürünleriniz veya hizmetleriniz artık daha dikkat çekici.

Vektörel Çizim

Pixel bazındaki bir görselin yüksek çözünürlükte çizimi yapılıp pdf ve jpg formatlarında teslim edilir.

Mockup

Ürünlerinizin daha efektif ve albenisinin yüksek olması için Mocup görseller çok tercih edilen bir yöntemdir. Size özel mocup görseller oluşturabilir ya da var olan mockup şablonları kullanılarak ürünlerinizi daha efektif bir şekilde sunumunu gerçekleştirmeniz sağlanır.

Sosyal Medya Post

Günümüzde sosyal medya platformlarının marka değerinde ki gücü inkar edilemeyecek bir gerçektir. Marka ve hizmetleriniz ile doğru bir kitle oluşturabilmeniz için yaratıcı ve ilgi çekici post ve hikaye tasarımları.

Hızlı Teslimat

Zaman nakittir metaforu benimsenerek işleriniz en kısa sürede teslim edilir.

Video Düzenleme

Sosyal medya içeriklerinde veya tanıtımlarınız’da video akışı izleyen kişi açısından amacına uygun ve sürükleyici olabilmesi için en uygun şekilde düzenlenebilmesi gerekmektedir.

DİJİTAL TASARIM 1 | Kemal Acar
DİJİTAL TASARIM 2 | Kemal Acar
DİJİTAL TASARIM 3 | Kemal Acar

Dijital Tasarım Hizmeti

Dijital tasarım hizmetiyle, dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleri, banner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri vermekteyim.

Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak sürekli güncel tutmak isteyeceğiniz sosyal medya hesaplarınız için düzenli olarak görseller hazırlayabilir, e-ticaret veya kurumsal web siteniz için dönemsel olarak yapacağınız kampanyalar için banner görselleri hazırlayabiliriz. El ilanları, broşürler, kartvizitler ve diğer tüm grafik işleriniz içinde grafik tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz iş başına fiyatlandırma yaparak sadece ihtiyacınız olan grafik tasarım hizmetini alabilir veya sosyal medya görselleri, banner tasarımı gibi sürekli devam etmesi gereken periyodik işler içinde esnek fiyat seçenekleriyle aylık bütçelendirmelerle birlikte çalışabiliriz.

Fiyatlandırma ve diğer tüm sorularınız için iletişime geçin.

DİJİTAL TASARIM 4 | Kemal Acar

Hizmet Başlangıcı

  • Müşterinin talep ettiği dijital tasarım hizmetine göre fiyat ve zaman planlaması yapılır.
  • Anlaşmaya varılan ücretin %50 kadar tahsil edildikten sonra tasarım çalışmalarına başlanır.
  • Tasarımın teslim sürecine kadar müşteriyle sürekli iletişim halinde oluruz.
  • Teslim süresinden hemen önce %50’lik kısmı da tahsil ederek tasarıma ait tüm çalışmaları müşterilerimizle paylaşırız.

Teklif İste

Tasarım hizmetlerinden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçin. Hemen fiyat teklifi almak için bizden teklif isteyin.