Legal Olarak Ücretsiz 1 Aylık Envato Elements Premium Hesabı Nasıl Alınır?

Envato Elements, yaratıcı projeler yapmak için ihtiyacınız olan bir çok modülü ve tasarım kitini içerisinde bulunduran büyük bir kütüphanedir. İçerisinde video temaları, hazır tasarım şablonları, html ve wordpress temaları ve binlerce stock görselin bir arada bulunduğu çok değerli bir kütüphanedir. Envato Marketten farkı, Envato Elements de tüm içeriklere tek bir abonelik ile sahip olunabiliyorken Envato Markette ürünlerin hepsi ayrı ayrı satın alınarak sahip olunmaktadır.

  • Şimdi gelin Envato Elements’den nasıl 1 aylık ücretsiz hesap alacağımıza.
    Öncelikle ihtiyacımız olan bir sanal kart oluşturmak, sonrasında https://1.envato.market/Q7mjA bu url ile devam ediyoruz.

1 Aylık Ücretsiz Envato Elements Premium Hesabı Almak 1 | Kemal Acar

  • Görselde ki adımları sırasıyla uygulayın ve sanal kartınızın limitini 15tl olarak ayarlamanız gerekmektedir içerisinden yaklaşık olarak 1 dolar gibi bir ücret çekip geri iadesini yapmaktadır. Her şeyi doğru bir şekilde sırasıyla yaptıysanız aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

1 Aylık Ücretsiz Envato Elements Premium Hesabı Almak 2 | Kemal Acar

 

Kayıt işlemlerinden sonra sanal kartınızı kapatabilirsiniz. Kapatamadıysanız da ay sonunda limitiniz yetmediği için üyeliğiniz devam etmeyecektir. Bu şekilde sürekli sanal kart oluşturarak yeni hesap açıp 1 ay kullanabilirsiniz. Ücret karşılığında Envato Elements hesabı satanlara güvenmeyiniz!