Mobil Uyumlu
Web Tasarım

Kurumsal Firmaların dijital dünyada ki varlıkları pandemi krizinden sonra önemini ciddi olarak kanıtlamıştır. Sanallaşan dünyamızda rakiplerinizin gerisinde kalmamak için firmanızın dijital dünyada doğru bir yere ihtiyacı vardır.

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım altında firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler.

Seo Dostu

Site içi ve site dışı  seo yapılandırması ile google da üst sıralara çıkın.

k

Modern Tasarım

Yenilikçi ve modern tasarım trendleri.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı deneyimi baz alınan bir tasarım.

Yüksek Güvenlik

D-dos ve diğer zararlı saldırılara karşı etkin çözüm Anti-Malware ve Anti-Spam koruması.

Responsive Tasarım

Web siteniz mobil, tablet ve diğer tüm platformlara uyumlu olsun.

~

SSL Sertifikası

Web sitenizde yapılan işlemlerinizi ve kişisel bilgileriniz uçtan uca şifrelenmektedir.

Dijital Reklamlar

Google da veya sosyal medya platformlarında görünür olun. Müşterilerinizi arttırmak ve bilinirlik için reklam verin.

Lisanslı Temalar

Hazır ve özelleştirilebilir temalar ile maliyeti azaltıp aylık yeni gelen güncellemelerle web siteniz güvenli ve ekonomik’dir.

E-Ticaret

Kolay yönetim paneli ve birden çok sanal post entegrasyonlarıyla birlikte profesyonel bir e-ticaret siteniz olsun, hemen satışa başlayın.

Admin Paneli

İsteğe bağlı kullanıcı dostu arayüz, 50+ dil desteğiyle birlikte gelişmiş kontrol paneli.

Google Optimizasyonu

Sitenizden maksimum performans alın.

7/24 Teknik Destek

Yaşadığınız herhangi bir teknik problemde anında teknik destek.

Profesyonel Web Sitesi

İnternet birden çok bilgisayar sisteminin dahil olduğu modern bir iletişim ağıdır. Günümüzde her türden verinin depolandığı ve işlendiği internet, dünyayı saran sanal bir kaynak olmasının yanı sıra ticaret, eğlence, sosyal hayatın düzenlendiği bir sektör haline gelmiştir. Hemen hemen herkesin kullandığı internet yaşamın vazgeçilmez bir ihtiyacı olarak hayatlarımızda yerini alıyor. Günümüzde internetin öneminin artmasıyla birlikte insanların doğal olarak ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir mecra haline dönüşmüştür. İnternet ağı, web sitelerini barındırarak sitelere olan erişimi kolaylaştırmaktadır. Günümüzde istenilen her kategoride bir web sitesi bulmak mümkündür. Bu web siteleri herkesin bilgi edinebileceği, hatta yazıp paylaşım yapabileceği ve ürünler satın alabileceğiniz bir mecradır. Gezip görülen yerler bir blog sitesinde milyonlarca kullanıcı ile paylaşılabilir, yerel işletmenizi global ölçekte tanıtabilir ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz sosyal platformlarda kurabilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Peki bu web siteleri kimler tarafından yönetiliyor? Ya da bu web sitelerinden bir kazanç elde edilebiliyor mu? Bir web sitesi kurmak için ne yapmalı? Bu gibi soruların cevaplarını merak ediyor olmalısınız. Peki öyleyse, bir web sitesi nasıl kurulur oradan başlayalım. Profesyonel web sitesi kurmak için öncelikle belirli bazı kriterleri yerine getirmek gerekir. Bu kriterler bir web sitesinin olmazsa olmazıdır. Öncelikle bir web sitesi sunucusundan bir adres satın almak gerekir. Bu adres literatürde domain ve hosting olarak geçmektedir.

Fakat bir internet sitesi kurmak bu kadar kolay değildir. Web sitesinin tasarımı bir yana, içeriğinin oluşturulması ve reklamının yapılmasına kadar daha sayamadığımız birçok teknik detay içerir. Bu teknik detaylar bazen sinir bozucu olabilirken bazen de zamanınızdan çalmaktadır. Bu süreçte dışarıdan profesyonel destek almak bu dezavantajı minimize eder. Bundan sonra devreye web sitesi tasarımı yapan, teknik alt yapısını güçlendiren ve web sitesinin yönetimini sağlayan firmalar ve uzmanlar devreye girer. Ancak her web site tasarımcısının hizmet kalitesi aynı değildir. Web tasarım sektöründe ve diğer hizmet sektörlerinde de olduğu gibi ücret de bu alanda verilen hizmetle doğrusal ilerlemektedir.

Profesyonel Web Tasarımı Hizmetleri

Kemal Acar Dijital Tasarım ve Pazarlama Uzmanı, kalitesinden ödün vermeyen web tasarımı ve web sitesi hizmetleriyle anahtar teslim web sitesi kurulumu yapmaktadır. Size sadece istediğiniz içerikleri paylaşmak, ürünlerinizi yerleştirmek ve web sitenizin amaçları doğrultusunda hedeflerinize yönelmek düşer. Ayrıca içeriklerinizin reklamını ister yerelde ister global de tanıtılmasına da ön ayak oluşturur. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu bir web sitesinin yanı sıra SEO ve SEM uyumlu makale hizmeti de sağlar, tüm web ihtiyaçlarınıza 7/24 destek imkanı da veriyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan misyonu ile sektörünüze en uygun web site tasarımını doğrudan müşteri ile etik bir iletişim çerçevesinde gerçekleştirilmektedir, sektörün ihtiyacına göre kreatif ve inovatif çözümler sunarak hizmet sağlamaktadır. Profesyonel hizmetler kapsamında; web sitesi tasarımı, hosting ve domain hizmeti, web sitelerinin güvenilirliğini artırmak ve güvenli bir yayın sağlamak için Genişletilmiş Doğrulama (EV) sertifikası hizmeti, wordpress kurulumu, responsive (mobil uyumlu) tema tasarımları, SEO uyumlu makale, slogan, ürün tanıtımı, sosyal medya danışmanlığı ve yöneticiliği, Kurumsal web tasarımı, E-ticaret web siteleri gibi daha birçok hizmet bulunmaktadır. İşletmenizin dijital dünyaya taşınmasında en başından sonuna kadar her türlü web işlerinizde güvenle tercih edebilirsiniz.

Web Sitesi Satın Al!

İhtiyaca göre web sitesi satın alabilir ve projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Uygun web sitesi fiyatları ile işletmenizden veyahut kişisel web sitenizden kar edebilirsiniz. Hizmetlerimiz potansiyel olarak en uygun tasarımı web sitelerinize optimize ederek, en yüksek performansı almanıza olanak sağlar. Marka ve hizmetlerinize doğru bir kitle oluşturmanızda, modern web sitesi denetim araçları kullanarak çağın ilerisinde bir deneyim yaşamanız sağlanır. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçin.

Divi Tema Düzenleyici Lisans

110+ sayfa tasarımı ile wordpress de baştan sona özelleştirilebilir en hızlı wordpress temasıdır. Diğer sayfa yapıcıların aksine çok hafif ve seo dostu bir temadır, ayda bir gelen güncellemeler ile günümüzün arama motorlarına en uygun ve sorunsuz çalışan tema olmaktadır. WordPress arayüzünde multi dil özelliğine sahiptir ve daha bir çok özelliği de içerisinde bulundurmaktadır.

Tüm ayrıcalıklarıyla yıllık Divi Lisansına 85 USD yerine sadece 100 TL ye sahip olabilirsiniz. Lütfen iletişime geçin. Çoklu lisans alımlarında indirim uygulanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Altaki Bağlantıları İnceleyin

Hizmet Başlangıcı

  • Müşterinin talep ettiği dijital tasarım hizmetine göre fiyat ve zaman planlaması yapılır.
  • Anlaşmaya varılan ücretin %50 kadar tahsil edildikten sonra tasarım çalışmalarına başlanır.
  • Tasarımın teslim sürecine kadar müşteriyle sürekli iletişim halinde oluruz.
  • Teslim süresinden hemen önce %50’lik kısmı da tahsil ederek tasarıma ait tüm çalışmaları müşterilerimizle paylaşırız.

Teklif İste

Web Tasarım hizmetlerinden faydalanabilmek için iletişime geçin. Hemen fiyat teklifi almak için teklif isteyin.